Amazon ElastiCache for Redis obsługuje teraz aktywowanie szyfrowania podczas przesyłania w istniejących klastrach

12 stycznia 2023

Amazon ElastiCache for Redis obsługuje teraz aktualizacje szyfrowania podczas przesyłania w istniejących zasobach klastra.

Oznacza to, że możesz zmienić konfigurację TLS swoich klastrów Redis bez ponownego budowania lub ponownego udostępniania ich lub ingerowania w dostępność aplikacji. Po uaktywnieniu szyfrowania podczas przesyłania całe rozwiązanie może pozostać połączone z klastrami Redis.

Aby rozpocząć, uaktualnij klaster Redis do wersji 7 lub nowszej. Następnie możesz zmodyfikować właściwość szyfrowania podczas przesyłania dla swojego klastra za pomocą konsoli Elasticache, interfejsu API lub CLI. Ta funkcja jest dostępna we wszystkich regionach bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z instrukcją obsługi ElastiCache.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.