Badanie platform e-commerce I edycja 16.12.2013 – 22.12.2013

22 grudnia 2013

Badanie szybkości ładowania wiodących platform e-commerce w Polsce

Prędkość ładowania internetowych platform handlowych ma ogromny wpływ na satysfakcję użytkowników z dokonywania zakupów online.

Element szybkości jest tak samo ważny, jak przyjazny wygląd i intuicyjna nawigacja e-sklepu.
Dlatego, wspólnie z e-Izbą postanowiliśmy sprawdzić czas ładowania platform e-commerce, bo przecież szczególnie w tej branży czas to pieniądz!

Pod patronatem Izby Gospodarki Elektronicznej, po raz pierwszy postanowiliśmy zbadać szybkość ładowania wiodących sklepów internetowych w Polsce.
Mamy nadzieję, że wyniki przeprowadzonego pomiaru pozwolą zwiększyć świadomość właścicieli sklepów internetowych oraz firm projektujących platformy e-commerce o istotności przemyślanej budowy takich rozwiązań.

Hostersi zapowiadają kolejne edycje badania, aby zweryfikować postępy w skracaniu czasu ładowania najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce. Badanie będzie realizowane co roku w okresie zwiększonej sprzedaży internetowej.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesłania opinii w kwestii badania, a sugestie prosimy kierować na adres: badanie@hostersi.pl

Pobierz raport z badania

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.