CLOUD & SERVER EXPERTS

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej (cloud computing) i zarządzania serwerami. Pomagamy zwiększyć bezpieczeństwo danych oraz zdolności operacyjne naszych klientów.

Webinar: Black Friday nam niestraszny. Jak przygotować i obsłużyć skuteczną kampanię ecommerce

25 października 2019
Webinar: Black Friday nam niestraszny

Jak przeprowadzić skuteczną kampanię sprzedażową dla ecommerce, a następnie zapewnić odpowiednią wydajność e-sklepu? Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić przed świętem wyprzedaży Black Friday, aby maksymalnie wykorzystać budżet marketingowy na kampanię oraz budżet IT na przygotowanie odpowiedniej infrastruktury dla swojego sklepu. O tym wszystkim opowiedzą eksperci od infrastruktury chmurowej i serwerowej – Hostersi oraz specjaliści od ecommerce i marketing automation z firmy Edrone.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, na co należy zwrócić uwagę, aby skutecznie zwiększyć sprzedaż i obsłużyć klientów w Black Friday, nie czekaj, tylko zarezerwuj miejsce na naszym webinarium!

➡️ ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ
http://bit.ly/black-friday-nam-niestraszny

➡️TERMIN

Czwartek, 31 października, godz. 10.00

➡️PROGRAM

  • Narzędzia komunikujące promocje BF (News, RFM)
  • Komunikacja promocji on-site (POP-UP + MM)
  • Nie za pomnij o klientach (CROSS I UP-SELL)
  • Prawie 50% klientów kupuje podczas Black Friday od nowego merchanta, pokażę Ci jak dotrzeć do tych klientów (FB ADS)
  • Jak admin może zwiększyć ROI
  • DevOps pomoże obniżyć koszty marketingu (PPC, SEM/SEO)
  • Jak przygotować się do peaku sprzedażowego
  • Rozwiązania przydatne przy sprzedaży międzynarodowej

➡️PROWADZĄCY:

Michał Konieczny – 8 letnie doświadczenie w sprzedaży. Pracę w charakterze New Biznessa poznał z wielu perspektyw: Domu Mediowego, Agencji Interaktywnej oraz czołowych portalów horyzontalnych w Polsce. Miłośnik koszykówki i heavy metalu. Z Edrone związany od 2016 – odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów.

Hubert Majchrzak – pracuje w Hostersi Sp. z o.o. Z branżą internetową i e-commerce związany od 2009 roku. W spółce Hostersi zajmuje się przede wszystkim rozwiązaniami chmurowymi z wykorzystaniem Amazon Web Services. Na co dzień doradza firmom, jak zoptymalizować koszty i zwiększyć wydajność systemów IT w środowiskach cloud computingowych.

➡️ ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ
http://bit.ly/black-friday-nam-niestraszny