Hostersi w gronie najszybciej rosnących firm w Europie!

1 marca 2023

hostersi w gronie najszybciej rosnących firm w europie

Hostersi, już po razy drugi w historii, znaleźli się w gronie najszybciej rosnących firm w Europie według renomowanego raportu FT1000, przygotowanego przez Financial Times i Statista.

 

Ranking FT1000 jest coroczną listą opracowywaną przez Financial Times i firmę badawczą Statista, obejmującą najszybciej rozwijające się firmy w Europie. Zestawienie oparte jest na procentowym wzroście przychodów europejskich firm na przestrzeni ostatnich czterech lat (tegoroczna edycja badała przychody z okresu 2018-2021).

Hostersi, z absolutną stopą wzrostu na poziomie 202,2% oraz skumulowaną roczną stopą wzrostu 44,6%, uplasowali się na 774. miejscu, a wśród polskich firm z kategorii „IT & Software” na 20. miejscu. 

 

Jestem niesamowicie dumny z ciężkiej pracy i poświęcenia całego zespołu Hostersi, dzięki któremu już po raz kolejny znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie najszybciej rosnących firm w Europie. Udało nam się zbudować kulturę organizacji, która ceni zwinność, kreatywność i dostarczanie wartości klientom. Sukces w tym rankingu mierzony jest przychodami, ale tak naprawdę odpowiadają za niego nasze podstawowe wartości: współpraca, uczciwość i zaufanie - mówi Tomasz Dwornicki, prezes zarządu Hostersi Sp. z o.o.

 

Pełny ranking dostępny jest tutaj.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.