3 powody, dla których warto zamienić Twój obecny CDN na Amazon CloudFront

6 lipca 2021

Amazon CloudFront

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne, z punktu widzenia użytkownika, jest szybkie ładowanie treści dostarczanych w internecie. Z myślą o tym, już 13 lipca o godzinie 10.00 zapraszamy na webinar przygotowany wspólnie z AWS, w ramach którego Kamil Wieczorek (AWS) i Adam Smolnik (Hostersi) powiedzą co zrobić, żeby  poprawić szybkość ładowania treści, odpowiedzą też na pytanie, dlaczego wybierając system szybkiego dostarczania treści (CDN) warto skupić się na Amazon CloudFront i szerzej omówią korzyści biznesowe płynące z jego wykorzystania.

Zarejestruj się: https://bit.ly/AmazonCloudFront 

Program:

☑️ Amazon CloudFront - sposób działania krok po kroku

☑️ Wykorzystanie Amazon CloudFront dla treści statycznych i dynamicznych

☑️ Korzyści płynące z migracji systemu CDN do Amazon CloudFront

☑️ Praktyczne przykłady zastosowania

☑️ Sesja Q&A

 

Zarejestruj się: https://bit.ly/AmazonCloudFront 

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.