Odświeżanie instancji Amazon EC2 Auto Scaling obsługuje teraz wycofywanie zmian

13 lutego 2023

Z dniem dzisiejszym autorzy z przyjemnością ogłaszają możliwość wycofania zmian związanych z odświeżaniem instancji EC2 Auto Scaling.

Funkcja odświeżania instancji EC2 Auto Scaling umożliwia ciągłą wymianę instancji w grupie Auto Scaling. Dzięki dzisiejszej premierze możesz użyć tej funkcji, aby cofnąć zmiany wprowadzone podczas odświeżania instancji, gdy operacja się nie powiedzie.

Gdy włączysz automatyczne wycofywanie zmian, nie musisz już ręcznie monitorować odświeżania instancji pod kątem powodzenia. Ewentualnie, możesz rozpocząć wycofywanie ręcznie, gdy chcesz zatrzymać odświeżanie i powrócić do konfiguracji używanej przed rozpoczęciem odświeżania.

Wycofanie odświeżania instancji jest teraz dostępne we wszystkich regionach AWS, w tym w regionach AWS GovCloud (USA). Ta funkcja jest dostępna za pośrednictwem konsoli zarządzania AWS, zestawów SDK AWS i interfejsu wiersza poleceń AWS. Obsługa CloudFormation będzie dostępna wkrótce.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z dokumentacją wycofywania odświeżania instancji.

źródło: AWS

 

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.