AWS Cost Explorer udostępnia teraz więcej danych historycznych i szczegółowych

9 lutego 2024

AWS ogłasza poszerzanie historię i poprawę szczegółowości danych dostępnych w AWS Cost Explorer. AWS Cost Explorer domyślnie obsługuje teraz dane o kosztach i wykorzystaniu z 14 miesięcy z codzienną szczegółowością (poprzednio 13 miesięcy).

Ponadto klienci mają możliwość włączenia historii obejmującej do 38 miesięcy przy szczegółowości miesięcznej oraz mają możliwość włączenia danych na poziomie zasobów z 14 dni dla dowolnej usługi AWS przy szczegółowości dziennej. Każda z tych funkcji jest oferowana bezpłatnie.

Wydłużenie domyślnej historii do 14 miesięcy umożliwia klientom łatwe porównanie kosztów za ostatni miesiąc z tym samym miesiącem rok temu. Włączenie danych historycznych z 38 miesięcy w AWS Cost Explorer umożliwia klientom szybkie przeprowadzanie miesięcznych i rocznych porównań z ostatnich trzech lat. Dodawanie danych na poziomie zasobów z codzienną szczegółowością umożliwia klientom zrozumienie, które zasoby generują koszty, bez konieczności opuszczania AWS Cost Explorer.

Od dzisiaj te funkcje są dostępne we wszystkich regionach komercyjnych AWS, z wyjątkiem regionów AWS w Chinach.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź informacje na stronie, dotyczące szczegółow produktu Cost Explorer i podręcznik użytkownika Cost Explorer. Aby aktywować dodatkowe dane dla swojej organizacji, sprawdź Cost Management preferences.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.