AWS Backup obsługuje teraz przywracanie zasobów za pomocą tagów

7 sierpnia 2023

AWS Backup ogłasza wsparcie dla przywracania zasobów z tagami skopiowanymi z chronionych zasobów.

AWS Backup to w pełni zarządzana usługa, która centralizuje i automatyzuje ochronę danych w usługach AWS i obciążeniach hybrydowych. Ta premiera nowej usługi umożliwia bezproblemowe rozszerzanie działań przy użyciu opartych na tagach zasad dostępu, alokacji kosztów, zapewniania zgodności i przepływów pracy automatyzacji dla przywróconych zasobów.

Rozpocznij przywracanie zasobów za pomocą tagów za pomocą konsoli AWS Backup, API lub CLI. Od teraz przywrócone zasoby są automatycznie oznaczane tagami, dzięki czemu można nimi zarządzać tak samo jak zasobami podstawowymi w całej organizacji za pomocą istniejących zasad opartych na tagach. Przywracanie zasobów z wymaganymi tagami upraszcza i przyspiesza odzyskiwanie po awarii, eliminując narzut operacyjny związany z ręcznym stosowaniem tagów do zasobów po przywróceniu.

Ta nowa funkcja jest dostępna w następujących regionach AWS: Wschodnich Stanach Zjednoczonych (Wirginia Północna, Ohio), Zachodnich Stanach Zjednoczonych (Północna Kalifornia, Oregon), Afryce (Kapsztad), Azji i Pacyfiku (Hongkong, Hyderabad, Dżakarta, Melbourne, Bombaj, Osaka, Seul, Singapur, Sydney, Tokio), Kanadzie (Centrum), Unii Europejskiej (Frankfurt, Irlandia, Londyn, Mediolan, Paryż, Sztokholm, Zurych), Bliski Wschód (Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie), Ameryce Południowej (Sao Paulo), AWS GovCloud (US-Wschód) i AWS GovCloud (US-West).

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Restoring resources with tags w Przewodniku programisty AWS Backup Developer Guide.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.