AWS Backup obsługuje od teraz kopiowanie backup’ów Amazon S3 między regionami i kontami AWS

16 sierpnia 2022

AWS Backup for Amazon S3 umożliwia od teraz kopiowanie backup’ów Amazon S3 między regionami AWS i kontami AWS.

Dzięki kopiom zapasowym Amazon S3 w wielu regionach AWS możesz utrzymywać oddzielne, chronione kopie danych kopii zapasowych, aby spełnić wymagania dotyczące zgodności w zakresie ochrony danych i odzyskiwania po awarii. Oprócz tego, kopie zapasowe na kontach AWS zapewniają dodatkową warstwę ochrony przed przypadkowymi lub nieautoryzowanymi działaniami.

AWS Backup to oparte na zasadach, w pełni zarządzane, ekonomiczne rozwiązanie, które umożliwia centralizację i automatyzację ochrony danych w 15 usługach AWS (obejmujących zasoby obliczeniowe, pamięć masową i bazy danych) oraz aplikacji innych firm. Wraz z organizacjami AWS, AWS Backup umożliwia centralne wdrażanie zasad w celu konfigurowania, zarządzania i kierowania działaniami związanymi z ochroną danych. Teraz możesz używać konsoli AWS Backup, API lub CLI, aby tworzyć kopie backupów Amazon S3 w regionach i kontach AWS w ramach harmonogramu planu tworzenia kopii zapasowych lub na żądanie. Korzystając z konta zarządzania AWS Organizations, możesz wyznaczyć konta w AWS Organizations jako pomocnicze konta kopii zapasowych, umożliwiając kopiowanie backup’ów tylko na zaufane konta.

Możliwość kopiowania backup’ów Amazon S3 między regionami i kontami AWS jest dostępna w następujących lokalizacjach: wschodnie stany USA (Ohio), wschodnie stany USA (Płn. Wirginia), zachodnie stany USA (Płn. Kalifornia), zachodnie stany USA (Oregon), Azja i Pacyfik (Bombaj), Azja i Pacyfik (Osaka), Azja i Pacyfik (Seul), Azja i Pacyfik (Singapur), Azja i Pacyfik (Sydney), Azja i Pacyfik (Tokio), Kanada (Centrum), Europa (Frankfurt, Irlandia, Londyn, Mediolan, Paryż i Sztokholm). Aby uzyskać więcej informacji na temat regionalnej dostępności i cen, sprawdź stronę z cennikiem AWS Backup. Aby dowiedzieć się więcej o AWS Backup for Amazon S3, zapoznaj się ze stroną produktu i dokumentacją techniczną. Aby rozpocząć, odwiedź konsolę AWS Backup.

źródło: AWS

 

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.