Amazon SES oferuje teraz powiadomienia z zaleceniami dotyczącymi usprawnienia dostaw

29 maja 2024

Niedawno Amazon Simple Email Service (SES) uruchomił nowy sposób na poprawę wskaźników dostarczania wiadomości e-mail i zaangażowania.

Virtual Deliverability Manager firmy SES będzie teraz proaktywnie ostrzegać klientów o lukach w wysyłaniu konfiguracji za pośrednictwem powiadomień Amazon EventBridge. Pomaga to klientom w szybkiej reakcji, gdy konfiguracja wysyłania jest niekompletna, co z kolei pomaga zwiększyć współczynnik dostarczania wiadomości e-mail i zaangażowanie.

Do tej pory wirtualny menedżer dostarczania SES oferował rekomendacje dotyczące optymalizacji dostarczania wiadomości e-mail i zaangażowania za pośrednictwem konsoli SES i interfejsu API AWS. Klienci mogli sprawdzić swoją listę rekomendacji, aby sprawdzić, czy wymagane jest jakieś działanie lub wdrożyć niestandardowe przepływy pracy w celu monitorowania rekomendacji zmian. Teraz klienci mogą korzystać z kanałów obsługiwanych przez Amazon EventBridge, aby otrzymywać powiadomienia o znalezieniu nowych rekomendacji i dowiedzieć się, kiedy istniejące rekomendacje zostaną rozwiązane. Klienci mogą otrzymywać powiadomienia e-mailem lub SMS-em, kierując powiadomienia do Amazon SNS, uruchamiać niestandardowe przepływy pracy, kierując je do AWS Lambda i wiele więcej. Klienci mają swobodę wyboru kanału, z którego korzystają, aby być na bieżąco ze swoimi konfiguracjami wysyłania.

SES obsługuje powiadomienia dotyczące zaleceń związanych z poprawą dostarczania we wszystkich regionach AWS, w których dostępny jest SES.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dokumentacji doradcy Virtual Deliverability Manager.

źródło:AWS

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.