Amazon ECS zwiększa liczbę zadań realizacji, aby zapewnić szybsze automatyczne skalowanie klastrów

23 lutego 2023

Usługa Amazon Elastic Container Services (Amazon ECS) zwiększyła limit usługi „Zadania w stanie PROVISIONING na klaster”, aby zapewnić szybsze automatyczne skalowanie klastrów. Stąd klienci, którzy muszą uruchomić dużą liczbę zadań (>300) w swoich klastrach Amazon ECS, zauważą teraz szybsze skalowanie infrastruktury klastra.

Amazon ECS to w pełni zarządzana usługa orkiestracji kontenerów, która ułatwia wdrażanie, zarządzanie i skalowanie aplikacji kontenerowych. ECS Capacity Providers to funkcja zarządzania infrastrukturą zaprojektowana w celu automatycznego skalowania klastrów poprzez automatyczne skalowanie Amazon Elastic Compute Cloud (EC2) w Twoim imieniu. Dzięki temu możesz skupić się przede wszystkim na wykonywaniu swoich zadań. ECS wykonuje operację skalowania iteracyjnie dla zadań, które wymagają umieszczenia dodatkowych instancji EC2. ECS może teraz zwiększyć pojemność dla 500 zadań za jednym razem, w porównaniu z poprzednimi 300 zadaniami, co przekłada się na mniejszą liczbę iteracji skalowania, szybszą wydajność automatycznego skalowania klastra i szybsze uruchamianie zadań.

Zwiększenie przydziału jest teraz automatycznie włączone we wszystkich regionach AWS, w których dostępny jest ECS. Nie musisz nic więcej robić ze swojej strony. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z dokumentacją usług, podręcznikiem użytkownika Cluster Auto Scaling oraz artykułem na blogu dotyczącym wydajności ECS i szybkości uruchamiania zadań.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.