Amazon EC2 Launch Templates obsługują teraz parametry AWS Systems Manager dla AMI

20 stycznia 2023

Od dzisiaj szablony Amazon EC2 Launch Templates obsługują parametry AWS Systems Manager dla Amazon Machine Images (AMI). Upraszcza to automatyzację i zmniejsza prawdopodobieństwo błędnej konfiguracji, eliminując potrzebę tworzenia nowej wersji szablonu uruchamiania dla każdej aktualizacji AMI.

Ta funkcja jest obecnie dostępna dla instancji EC2 uruchamianych za pomocą szablonów rozpoczynania i pojedynczych instancji grup Amazon EC2 Auto Scaling. Ta funkcja jest dostępna we wszystkich komercyjnych regionach AWS, regionach AWS GovCloud (USA) oraz w Chinach (Pekin, obsługiwany przez Sinnet) i Chinach (Ningxia, obsługiwany przez NWCD).

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z dokumentacją szablonu uruchamiania AWS EC2.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.