Amazon Chime dodaje funkcję Waiting Room, aby zabezpieczyć Twoje spotkania w przyszłości

28 września 2023

Nowy Waiting Room Amazon Chime zapewnia kolejną warstwę prywatności wszystkim Twoim spotkaniom. Od dzisiaj anonimowi użytkownicy, próbujący dołączyć do Twojego spotkania, są wysyłani do Waiting Roomu do czasu, aż Ty lub inny uczestnik z Twojej firmy dołączy ich do spotkania. Zarejestrowani i zalogowani uczestnicy, którzy zostali zaproszeni, nadal otrzymują automatyczne połączenia i dołączają do Twoich spotkań bez konieczności przechodzenia przez Waiting Room.

Chociaż Amazon Chime oferuje już opcje moderowanych spotkań i uniemożliwia dołączanie anonimowym uczestnikom, funkcje te wymagają podjęcia działań w trakcie procesu planowania. Dzięki Waiting Room anonimowi użytkownicy muszą teraz czekać na wpuszczenie na dowolne spotkanie. Gospodarz i każdy zalogowany uczestnik będący częścią Twojej organizacji może zarządzać dostępem tych anonimowych uczestników, korzystając z opcji akceptowania lub odrzucania dostępnych jednym kliknięciem w panelu uczestników. Jeśli z kolei zajmujesz się dużym wydarzeniem, Ty lub oddelegowane przez Ciebie do tego celu osoby możecie wyłączyć Waiting Room po rozpoczęciu spotkania.

Nie jest wymagana żadna specjalna konfiguracja. Poczekalnie Amazon Chime zabezpieczają teraz wszystkie zaplanowane lub cykliczne spotkania, spotkania moderowane oraz wszystkie przyszłe spotkania i rozmowy. Poczekalnia Amazon Chime jest dostępna dla wszystkich spotkań Amazon Chime, w tym tych, które organizujesz w ramach 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć korzystanie z Amazon Chime, zajrzyj tutaj.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.