Red Hat OpenShift Service w ramach AWS - zintegrowane środowisko dla OpenShift

25 marca 2022

Usługa Red Hat Open Shift w ramach AWS (ROSA) zapewnia zintegrowane środowisko przeznaczone do korzystania z OpenShift. Red Hat OpenShift, umożliwia przyspieszenie procesu tworzenia aplikacji, korzystając ze znanych interfejsów API i narzędzi do wdrożeń AWS.

Dzięki Red Hat OpenShift w ramach AWS, możesz korzystać z szerokiej gamy usług obliczeniowych AWS, baz danych, analiz, uczenia maszynowego, sieci, urządzeń mobilnych i innych, w celu szybszego tworzenia bezpiecznych i skalowalnych aplikacji. Opłata za usługę Red Hat OpenShift jest naliczana zgodnie z rzeczywistym zużyciem, w umowie zawarte jest również SLA na poziomie 99,95% oraz wsparcie ze strony AWS i Red Hat.

Red Hat OpenShift pomaga skoncentrować się na wdrażaniu aplikacji i przyspieszaniu innowacji poprzez przeniesienie zarządzania cyklem życia klastra do Red Hat i AWS. Dzięki Red Hat OpenShift możliwe jest uruchamianie skonteneryzowanych aplikacji z istniejącymi przepływami pracy OpenShift i zmniejszanie złożoności zarządzania.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.