AWS Transfer Family - transfer plików do Amazon S3 i Amazon EFS za pomocą SFTP, FTPS i FTP

20 sierpnia 2021

AWS transfer Family zapewnia w pełni zarządzalną obsługę przesyłania plików bezpośrednio do i z Amazon S3 lub Amazon EFS. Dzięki obsłudze bezpiecznego protokołu transferu plików (SFTP), protokołu transferu plików przez SSL (FTPS) i protokołu transferu plików (FTP).

AWS Transfer Family pomaga bezproblemowo  migrować przepływy pracy transferu plików do AWS poprzez integrację z istniejącymi systemami uwierzytelniania oraz utworzenie routingu DNS z Amazon Route 53. Mając dane w Amazon S3 lub Amazon EFS, możesz używać ich z usługami AWS do przetwarzania, analiz, uczenia maszynowego, archiwizacji, a także katalogów domowych i narzędzi programistycznych. Brak infrastruktury do konfiguracji powoduje, że rozpoczęcie pracy z AWS transfer Family jest bardzo łatwe.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.