AWs Savings Plan – elastyczny cennik usług w AWS

1 kwietnia 2022

AWS Savings Plan to elastyczny model cenowy oferujący niższe ceny w porównaniu z tcennikowymi, w zamian za zobowiązanie do użytkowania (mierzone w USD/godz.) przez okres jednego lub trzech lat. AWS oferuje trzy rodzaje planów oszczędnościowych – Compute, EC2 oraz Amazon SageMaker.

Plany Compute dotyczą w Amazon EC2, AWS Lambda i AWS Fargate. Instancyjne plany EC2 dotyczą wyłącznie wykorzystania EC2, a plany Amazon SageMaker dedykowane są właśnie tej usłudze. Zgłoszenie chęci skorzystania z AWS Savings Plan jest bardzo proste, wymaga raptem kilku kliknięć. Po poprawnym zgłoszeniu użytkownik otrzymuje dostęp do rekomendacji, raportów wydajności i alertów budżetowych.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.