AWs Savings Plan – elastyczny cennik usług w AWS

1 kwietnia 2022

AWS Savings Plan to elastyczny model cenowy oferujący niższe ceny w porównaniu z tcennikowymi, w zamian za zobowiązanie do użytkowania (mierzone w USD/godz.) przez okres jednego lub trzech lat. AWS oferuje trzy rodzaje planów oszczędnościowych – Compute, EC2 oraz Amazon SageMaker.

Plany Compute dotyczą w Amazon EC2, AWS Lambda i AWS Fargate. Instancyjne plany EC2 dotyczą wyłącznie wykorzystania EC2, a plany Amazon SageMaker dedykowane są właśnie tej usłudze. Zgłoszenie chęci skorzystania z AWS Savings Plan jest bardzo proste, wymaga raptem kilku kliknięć. Po poprawnym zgłoszeniu użytkownik otrzymuje dostęp do rekomendacji, raportów wydajności i alertów budżetowych.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.