AWS Elemental MediaLive - przetwarzanie wideo na żywo

25 marca 2022

AWS Elemental MediaLive to usługa klasy emisyjnej, służąca do przetwarzania wideo na żywo. Pozwala tworzyć wysokiej jakości strumienie wideo, które dostarczane są do różnego rodzaju urządzeń, takich jak telewizory, tablety, smartfony czy dekodery, podłączone do Internetu.

Usługa działa poprzez kodowanie strumieni wideo na żywo w czasie rzeczywistym pobierając źródło wideo i kompresując je do mniejszych wersji w celu dystrybucji wśród odbiorców. Dzięki AWS Elemental MediaLive można łatwo konfigurować transmisje zarówno dla wydarzeń na żywo jak i kanałów 24x7 z zaawansowanymi funkcjami transmisji, wysoką dostępnością i kosztami zgodnymi z rzeczywistym użyciem.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.