AWS Elemental MediaLive - przetwarzanie wideo na żywo

25 marca 2022

AWS Elemental MediaLive to usługa klasy emisyjnej, służąca do przetwarzania wideo na żywo. Pozwala tworzyć wysokiej jakości strumienie wideo, które dostarczane są do różnego rodzaju urządzeń, takich jak telewizory, tablety, smartfony czy dekodery, podłączone do Internetu.

Usługa działa poprzez kodowanie strumieni wideo na żywo w czasie rzeczywistym pobierając źródło wideo i kompresując je do mniejszych wersji w celu dystrybucji wśród odbiorców. Dzięki AWS Elemental MediaLive można łatwo konfigurować transmisje zarówno dla wydarzeń na żywo jak i kanałów 24x7 z zaawansowanymi funkcjami transmisji, wysoką dostępnością i kosztami zgodnymi z rzeczywistym użyciem.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.