AWS Elastic Beanstalk – usługa automatycznego wdrażania i skalowania aplikacji

28 kwietnia 2021

AWS Elastic Beanstalk to usługa typu serverless do wdrażania i skalowania aplikacji i usług internetowych.

Przeznaczona jest przede wszystkim dla Developerów, projektujących w językach JAVA, .NET, PHP, Node.js, Python, Ruby, Go i Docker w ramach serwerów Apache, Nginx, Passenger czy IIS. Wystarczy przesłać kod za pomocą interfejsu aplikacji, a AWS Elastic Beanstalk automatycznie go wdroży, zrównoważy obciążenie, zeskaluje i zajmie się monitoringiem aplikacji.

Jednocześnie użytkownik przez cały czas ma pełną kontrolę i dostęp do bazowych zasobów. AWS Elastic Beanstalk jest usługą darmową.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.