AWS Device Farm – testy aplikacji w rzeczywistych urządzeniach, hostowanych w chmurze

4 marca 2022

AWS Device Farm to usługa służąca do testowania aplikacji internetowych i mobilnych, która pozwala poprawić ich jakość, bazując na danych zebranych w szerokiej gamie przeglądarek komputerowych i rzeczywistych urządzeniach mobilnych bez konieczności udostępniania i zarządzania infrastrukturą testową.

AWS Device Farm umożliwia jednoczesne uruchamianie testów w wielu przeglądarkach komputerowych lub rzeczywistych urządzeniach w celu przyspieszenia wykonywania zestawu testów, a także generowanie filmów i dzienników wspierających szybką identyfikację problemów z aplikacją

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.