AWS CloudHSM – chmurowy moduł bezpieczeństwa

11 marca 2022

AWS CloudHSM to chmurowy moduł bezpieczeństwa , który umożliwia łatwe generowanie i używanie własnych kluczy szyfrowania w chmurze AWS. Dzięki CloudHSM, możliwe jest zarządzanie własnymi kluczami szyfrowania za pomocą modułów HSM zgodnych ze standardem FIPS 140-2 Level 3.

AWS Cloud HSM oferuje elastyczność integracji z aplikacjami przy użyciu standardowych interfejsów API, takich jak PKCS#11, Java Cryptography Extensions (JCE) i Microsoft CryptoNG (CNG). AWS CloudHSM jest zgodny ze standardami i umożliwia eksportowanie wszystkich kluczy do większości innych, dostępnych na rynku modułów HSM, w zależności od konfiguracji. Jest to w pełni zarządzana usługa, która automatyzuje czasochłonne zadania administracyjne, takie jak udostępnianie sprzętu, instalowanie poprawek oprogramowania, wysoka dostępność i tworzenie kopii zapasowych. AWS Cloud HSM umożliwia również szybkie skalowanie poprzez dodawanie i usuwanie pojemności HSM na żądanie, bez żadnych kosztów początkowych.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.