AWS Cloud9 – środowisko chmurowe do pisania, uruchamiania i debugowania kodu

28 lutego 2022

AWS Cloud9 to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) oparte na chmurze, które umożliwia pisanie, uruchamianie i debugowanie kodu za pomocą przeglądarki. Zawiera edytor kodu, debuger i terminal. AWS Cloud9 jest fabrycznie wyposażony w niezbędne narzędzia dla popularnych języków programowania, w tym JavaScript, Python, PHP i innych.

Dzięki temu nie jest konieczne instalowanie plików do rozpoczęcia nowego projektu. Ponieważ AWS Cloud9 IDE jest oparte na chmurze, możesz pracować nad swoimi projektami z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. AWS Cloud9 zapewnia również płynne środowisko tworzenia aplikacji bez serwerowych, ułatwiając definiowanie zasobów, debugowanie i przełączanie miedzy lokalnym i zdalnym wykonywaniem aplikacji bez serwerowych. AWS Cloud 9 umożliwia też łatwe udostępnianie swojego środowiska programistycznego, zespołowi.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.