AWS App Runner – szybkie wdrażanie aplikacji internetowych na dużą skalę

18 lutego 2022

AWS App Runner to w pełni zarządzalna usługa, która ułatwia programistom szybkie wdrażanie aplikacji internetowych przy użyciu kontenerów i interfejsów API na dużą skalę, bez wcześniejszego doświadczenia w zakresie infrastruktury.

AWS App Runner automatycznie kompiluje i wdraża aplikację internetową, równoważy obciążenie, skalując się samoczynnie i ułatwia komunikację z innymi usługami AWS i aplikacjami działającymi w sieci prywatnej Amazon VPC. Dzięki App Runner możesz skupić się wyłącznie na swojej aplikacji.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.