Amazon Timestream - Szybka, skalowalna, bezserwerowa baza danych szeregów czasowych

13 sierpnia 2021

Amazon Timestream to szybka, skalowalna i bezserwerowa usługa bazy danych szeregów czasowych dla IoT i aplikacji operacyjnych, która ułatwia przechowywanie i analizowanie bilionów zdarzeń dziennie, przy zaledwie 1/10 kosztu relacyjnych baz danych.

Amazon Timestream pozwala zaoszczędzić czas i koszty związane z zarzadzaniem cyklów życia szeregów czasowych, przechowując najnowsze dane w pamięci i przenosząc dane historyczne do zoptymalizowanej pod względem kosztów warstwy pamięci masowej w oparciu o zasady zdefiniowane przez użytkownika. Specjalnie skonstruowany silnik zapytań Amazon Timestream umożliwia dostęp i wspólną analizę ostatnich historycznych danych, bez konieczności wyraźnego określania w zapytaniu, czy dane znajdują się w warstwie pamięci czy zoptymalizowanej pod względem kosztów. Amazon Timestream ma wbudowane funkcje analityczne szeregów czasowych, które pomagają identyfikować trendy i wzorce w danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.