Amazon Simple Notification Service (SNS) – usługa zarządzania powiadomieniami

28 kwietnia 2021

Amazon Simple Notification Service to usługa do przesyłania powiadomień, zarówno między aplikacjami (A2A), jak i na linii aplikacja – człowiek (A2P).

Funkcja A2A zawiera zbiory zagadnień (topics), dotyczące przesyłania komunikatów typu ‘wiele do wielu’ o dużej przepustowości, pomiędzy rozproszonymi systemami, mikroserwisami, czy aplikacjami typu serverless, sterowanymi na podstawie zdarzeń. Korzystając z Amazon Simple Notification Service wydawcy mogą rozsyłać wiadomości do wielu odbiorców - w tym kolejek Amazon SQS, Funkcji Lambda i wielu innych. Funkcja A2P daje możliwość grupowych wysyłek wiadomości za pośrednictwem SMS i email.

Amazon Simple Notification Service można skonfigurować z dowolną aplikacją czy platformą, nawet spoza ekosystemu AWS. Usługa wysyła powiadomienia w formie wiadomości SQS, HTML, email i sms.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.