Amazon QuickSight – wielowymiarowa analiza danych bussines inteligence (BI)

10 maja 2021

Amazon QuickSight to skalowalna, bezserwerowa (Serverless) usługa  typu Business Inteligence (BI), stworzona z myślą o chmurze AWS. Umożliwia łatwe tworzenie i publikowanie w pełni interaktywnych dashboard’ów, zawierających szczegółowe informacje oparte na analizie dostarczonych danych i uczeniu maszynowym.

Dashboardy Amazon QuickSight  są dostępne z dowolnego urządzenia, dają też możliwość osadzania ich w dowolnych aplikacjach  i witrynach internetowych.

Amazon QuickSight może być automatycznie skalowany do dziesiątek tysięcy użytkowników, bez żadnej infrastruktury. Amazon QuickSight jest jedyną na rynku aplikacją typu Business Inteligence, w której opłaty pobierane są za pojedyncze sesje, w czasie których użytkownicy uzyskują dostęp do swoich dasboardów lub raportów.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.