Amazon QuickSight – wielowymiarowa analiza danych bussines inteligence (BI)

10 maja 2021

Amazon QuickSight to skalowalna, bezserwerowa (Serverless) usługa  typu Business Inteligence (BI), stworzona z myślą o chmurze AWS. Umożliwia łatwe tworzenie i publikowanie w pełni interaktywnych dashboard’ów, zawierających szczegółowe informacje oparte na analizie dostarczonych danych i uczeniu maszynowym.

Dashboardy Amazon QuickSight  są dostępne z dowolnego urządzenia, dają też możliwość osadzania ich w dowolnych aplikacjach  i witrynach internetowych.

Amazon QuickSight może być automatycznie skalowany do dziesiątek tysięcy użytkowników, bez żadnej infrastruktury. Amazon QuickSight jest jedyną na rynku aplikacją typu Business Inteligence, w której opłaty pobierane są za pojedyncze sesje, w czasie których użytkownicy uzyskują dostęp do swoich dasboardów lub raportów.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.