Amazon QuickSight – wielowymiarowa analiza danych bussines inteligence (BI)

10 maja 2021

Amazon QuickSight to skalowalna, bezserwerowa (Serverless) usługa  typu Business Inteligence (BI), stworzona z myślą o chmurze AWS. Umożliwia łatwe tworzenie i publikowanie w pełni interaktywnych dashboard’ów, zawierających szczegółowe informacje oparte na analizie dostarczonych danych i uczeniu maszynowym.

Dashboardy Amazon QuickSight  są dostępne z dowolnego urządzenia, dają też możliwość osadzania ich w dowolnych aplikacjach  i witrynach internetowych.

Amazon QuickSight może być automatycznie skalowany do dziesiątek tysięcy użytkowników, bez żadnej infrastruktury. Amazon QuickSight jest jedyną na rynku aplikacją typu Business Inteligence, w której opłaty pobierane są za pojedyncze sesje, w czasie których użytkownicy uzyskują dostęp do swoich dasboardów lub raportów.

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.