Amazon Managed Workflows for Apache Airflow (MWAA) - wysoce dostępna, bezpieczna i zarządzana orkiestracja przepływu pracy dla Apache Airflow

8 kwietnia 2022

Amazon Managed Workflows for Apache Airflow (MWAA) to zarządzana usługa dla Apache Airflow, która ułatwia konfigurację i obsługę potoków danych typu end to end w chmurze na dużą skalę.

 

Amazon Managed Workflows for Apache Airflow to narzędzie open source służące do programowego tworzenia, planowania i monitorowania sekwencji procesów i zadań zwanych „przepływami pracy”. Dzięki zarządzanym przepływom pracy, użytkownicy mogą używać Airflow i Python  do tworzenia przepływów bez konieczności zarządzania podstawową infrastrukturą pod kątem skalowalności, dostępności i bezpieczeństwa.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.