Amazon Managed Workflows for Apache Airflow (MWAA) - wysoce dostępna, bezpieczna i zarządzana orkiestracja przepływu pracy dla Apache Airflow

8 kwietnia 2022

Amazon Managed Workflows for Apache Airflow (MWAA) to zarządzana usługa dla Apache Airflow, która ułatwia konfigurację i obsługę potoków danych typu end to end w chmurze na dużą skalę.

 

Amazon Managed Workflows for Apache Airflow to narzędzie open source służące do programowego tworzenia, planowania i monitorowania sekwencji procesów i zadań zwanych „przepływami pracy”. Dzięki zarządzanym przepływom pracy, użytkownicy mogą używać Airflow i Python  do tworzenia przepływów bez konieczności zarządzania podstawową infrastrukturą pod kątem skalowalności, dostępności i bezpieczeństwa.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.