Amazon Lex – zaawansowane interfejsy konwersacyjne

28 stycznia 2022

Amazon Lex to usługa AWS służąca do budowania interfejsów konwersacyjnych dla aplikacji wykorzystujących głos i tekst. Dzięki Amazon Lex, silnik obsługujący Amazon Alexa, jest dostępny dla każdego programisty, co z kolei umożliwia tworzenie najbardziej wyszukanych chatbotów, naśladujących naturalny język.

Amazon Lex charakteryzuje się bardzo wysokim rozumieniem języka naturalnego (NLU) i automatycznego rozpoznawania mowy (ASR), dzięki czemu generowane konwersacje stają się niezwykle angażujące i realistyczne.

Dzięki Amazon Lex nie jest wymagana specjalistyczna wiedza na temat głębokiego uczenia. Do stworzenia chatbota, wystarczy określenie podstawowego przebiegu konwersacji w konsoli Amazon Lex.

Amazon Lex dostarcza wstępną, wbudowaną integrację z AWS Lambda, pozwala również  na łatwą integrację z innymi usługami, dostępnymi na platformie AWS, m.in.: Amazon Cognito, AWS  Mobile Hub, Amazon CloudWatch, czy Amazon DynamoDB. Integracja z AWS Lambda zapewnia botom dostęp do gotowych, bez serwerowych połączeń z danymi w aplikacjach SaaS, takich jak Salesforce, HubSpot czy Marketo.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.