Amazon Keyspaces (for Apache Cassandra) - skalowalna, wysoce dostępna i zarządzana usługa bazy danych zgodna z Apache Cassandra

8 kwietnia 2022

Amazon Keyspaces (dla Apache Cassandra) pozwala uruchamiać obciążenia Apache Cassandra w AWS. Nie wymaga udostępniania, aktualizowania ani zarządzania serwerami w celu instalowania i obsługi oprogramowania.

Amazon Keyspaces jest narzędziem bez serwerowym, dzięki czemu płaci się wyłącznie za wykorzystane zasoby, a sama usługa, może automatycznie skalować tabele w górę i w dół w odpowiedzi na ruch w aplikacji. Amazon Keyspaces Umożliwia  tworzenie aplikacji, obsługujących tysiące żądań na sekundę z praktycznie nieograniczoną przepustowością i pamięcią masową. Dane są domyślnie szyfrowane, a Amazon Keyspaces umożliwia ciągłe tworzenie kopii zapasowych.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.