Amazon Keyspaces (for Apache Cassandra) - skalowalna, wysoce dostępna i zarządzana usługa bazy danych zgodna z Apache Cassandra

8 kwietnia 2022

Amazon Keyspaces (dla Apache Cassandra) pozwala uruchamiać obciążenia Apache Cassandra w AWS. Nie wymaga udostępniania, aktualizowania ani zarządzania serwerami w celu instalowania i obsługi oprogramowania.

Amazon Keyspaces jest narzędziem bez serwerowym, dzięki czemu płaci się wyłącznie za wykorzystane zasoby, a sama usługa, może automatycznie skalować tabele w górę i w dół w odpowiedzi na ruch w aplikacji. Amazon Keyspaces Umożliwia  tworzenie aplikacji, obsługujących tysiące żądań na sekundę z praktycznie nieograniczoną przepustowością i pamięcią masową. Dane są domyślnie szyfrowane, a Amazon Keyspaces umożliwia ciągłe tworzenie kopii zapasowych.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.