Amazon Game Lift – serwer dedykowany dla graczy

14 lutego 2022

Amazon GameLift to skalowalny serwer, dedykowany do hostingu gier wieloosobowych w chmurze. Amazon GameLift dostarcza w pełni zarządzalne środowisko, dostosowane do potrzeb graczy, lub jedynie niezbędne, wybrane przez nich funkcje.

Amazon GameLift wykorzystuje wszelkie narzędzia dostępne w środowisku AWS, redukując w ten sposób opóźnienia i optymalizując koszty ponoszone przez graczy. Narzędzie oferuje zarówno instancje typu On- Demand jak i Spot. Dzięki temu gracze mają możliwość  wyboru pomiędzy najwyższą dostępną wydajnością i maksymalną redukcją kosztów użytkowania.

Amazon GameLift to usługa oferująca 125 godzin korzystania miesięcznie za darmo (przez pierwsze 12 miesięcy). W tej ofercie zawiera się również dostęp do niezbędnej infrastruktury AWS.

Case Studies
Referencje

Hostersi odpowiadali za migrację naszej platformy Nsflow do środowiska Amazon Web Services, opartego na klastrach Kubernetes. Proces został przeprowadzony z zachowaniem pryncypiów CI/CD, zapewniających sprawną migrację. Współpracę z Hostersami oceniamy wysoko, ze szczególnym naciskiem na profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie osób biorących udział w procesie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, o rozbudowanych kompetencjach w obszarze AWS i Kubernetes.

Tomasz Kowalczyk
CEO NeuroSYS Sp. z o.o.
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.