Amazon Game Lift – serwer dedykowany dla graczy

14 lutego 2022

Amazon GameLift to skalowalny serwer, dedykowany do hostingu gier wieloosobowych w chmurze. Amazon GameLift dostarcza w pełni zarządzalne środowisko, dostosowane do potrzeb graczy, lub jedynie niezbędne, wybrane przez nich funkcje.

Amazon GameLift wykorzystuje wszelkie narzędzia dostępne w środowisku AWS, redukując w ten sposób opóźnienia i optymalizując koszty ponoszone przez graczy. Narzędzie oferuje zarówno instancje typu On- Demand jak i Spot. Dzięki temu gracze mają możliwość  wyboru pomiędzy najwyższą dostępną wydajnością i maksymalną redukcją kosztów użytkowania.

Amazon GameLift to usługa oferująca 125 godzin korzystania miesięcznie za darmo (przez pierwsze 12 miesięcy). W tej ofercie zawiera się również dostęp do niezbędnej infrastruktury AWS.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.