Amazon Correcto – bez kosztowa, wieloplatformowa, dystrybucja Open JDK

18 lutego 2022

Amazon Correcto to bezpłatna, wieloplatformowa, gotowa do produkcji, dystrybucja pakietu Open Java Development Kit (Open JDK). Amazon Correcto zapewnia długoterminowe wsparcie, które obejmuje wzrost wydajności i poprawę bezpieczeństwa.

Usługa uruchamiana jest wewnętrznie na tysiącach usług produkcyjnych. Amazon Correcto posiada certyfikat zgodności ze standardem Java SE. Dzięki Amazon Correcto możesz tworzyć i uruchamiać aplikacje Java w popularnych systemach operacyjnych takich jak Linux, Windows czy macOS.

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.