Amazon Correcto – bez kosztowa, wieloplatformowa, dystrybucja Open JDK

18 lutego 2022

Amazon Correcto to bezpłatna, wieloplatformowa, gotowa do produkcji, dystrybucja pakietu Open Java Development Kit (Open JDK). Amazon Correcto zapewnia długoterminowe wsparcie, które obejmuje wzrost wydajności i poprawę bezpieczeństwa.

Usługa uruchamiana jest wewnętrznie na tysiącach usług produkcyjnych. Amazon Correcto posiada certyfikat zgodności ze standardem Java SE. Dzięki Amazon Correcto możesz tworzyć i uruchamiać aplikacje Java w popularnych systemach operacyjnych takich jak Linux, Windows czy macOS.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.