Amazon Cloud Guru – weryfikuj jakość i koszty pojedynczych linii kodu

20 sierpnia 2021

Amazon CodeGuru to narzędzie programistyczne, które generuje inteligentne sugestie, mające na celu poprawę jakości kodu i identyfikacji najdroższych linii kodu badanej aplikacji.

Amazon CodeGuru można zintegrować z istniejącym work flow tworzenia oprogramowania, aby zautomatyzować przeglądy kodu w czasie tworzenia aplikacji i stale monitorować wydajność aplikacji w produkcji oraz dostarczać rekomendacje i wizualne wskazówki dotyczące poprawy jakości kodu, wydajności aplikacji i obniżenia kosztów ogólnych.

Warto znać:

Amazon CodeGuru Reviewer wykorzystuje uczenie maszynowe i automatyczne wnioskowanie do identyfikowania krytycznych problemów, luk w zabezpieczeniach i trudnych do znalezienia błędów podczas tworzenia aplikacji oraz zapewnia zalecenia dotyczące poprawy jakości  kodu.

Amazon CodeGuru Profiler pomaga deweloperom znaleźć najdroższe wiersze kodu aplikacji, pomagając im zrozumieć zachowanie ich aplikacji w czasie wykonywania, identyfikować i usuwać nieefektywność kodu, poprawiać wydajność i znacznie obniżać koszty obliczeniowe.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.