reseller Amazon Web Services
Po złożonym, wieloetapowym procesie aplikacyjnym, zostaliśmy oficjalnym resellerem Amazon Web Services – jako pierwsza firma z główną siedzibą w Polsce!

Przypomnijmy, że Hostersi od 2013 roku są partnerem konsultingowym AWS, a jako oficjalny reseller będziemy mogli zaoferować swoim klientom jeszcze lepsze warunki w zakresie korzystania z chmury Amazona. Chodzi przede wszystkim o dodatkowy biznesowy support, elastyczne formy rozliczeń w różnych walutach (PLN, USD, EUR – przelew, faktura odroczona), możliwość otrzymania środków w ramach tzw. proof of concept oraz dodatkowe wsparcie AWS, przewidziane dla partnerów giganta z Seattle.

– Amazon Web Services to największy dostawca chmury IaaS (infrastructure as a service), którego usługi mają świetny stosunek ceny do jakości. Tylko w 2016 roku AWS uruchomił 1019 nowych funkcji w swojej chmurze. Dzięki nieustającym inwestycjom w infrastrukturę, ogromnym możliwościom skalowalności i wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa, AWS to w tej chwili najlepszy wybór, jeśli chodzi o rozwiązania cloud computingowe. Hostersi, jako oficjalny reseller AWS, będą mogli zaoferować przede wszystkim optymalizację kosztów w chmurze. Ten kolejny szczebel partnerstwa z Amazon Web Services to przede wszystkim wyraz konsekwentnie realizowanej strategii naszej firmy, która skupia się wokół rozwoju usług zarządzania infrastrukturą oraz wykorzystaniu chmury AWS – mówi Tomasz Dwornicki, CEO Hostersi.

Dziękujemy naszym Partnerom z AWS, którzy obdarzyli nas tak wielkim zaufaniem i docenili w ten sposób nasze starania w promowaniu usług chmurowych w Polsce.

 

amazon AWS

 

➔ Sprawdź Hostersów w katalogu oficjalnych partnerów Amazon Web Services
➔ Sprawdź, co dokładnie oferujemy jako partner Amazon Web Services