Zarządzanie serwerami i doradztwo technologiczne dla serwisu IchTroje.pl

1 października 2011

Zarządzanie serwerami i doradztwo technologiczne

Zarządzanie serwerami i doradztwo technologiczne dla strony internetowej zespołu Ich Troje to nowe wyzwanie w zespole Hostersów. Na rzecz naszego Klienta zapewniamy hosting, doradztwo technologiczne oraz usługę zarządzania serwerami.

 

Zarządzanie serwerami i doradztwo technologiczne IchTroje.pl – opis projektu

Ich Troje to bez wątpienia najbardziej znany zespół polskiej sceny muzycznej. By być w stałym kontakcie ze swoimi fanami i sympatykami, zespół posiada własny serwis internetowy.

Pod adresem www.ichtroje.pl funkcjonuje oficjalny serwis internetowy zespołu, w którym znaleźć można nie tylko informacje o bieżącej działalności Ich troje, ale również blogi członków zespołu, filmy wideo z najważniejszych występów muzyków oraz sklep internetowy, w którym można nabyć całe albumy lub wybrane piosenki Ich Troje.

Zarządzanie serwerami i doradztwo technologiczne

Wyzwanie

Zespół Ich Troje obecny jest na estradzie od 1997 roku. W swoim artystycznym dorobku ma osiem albumów płytowych, wiele nagród muzycznych oraz koncertów, a także trasę koncertową w USA i Kanadzie. Dwukrotnia grupa Ich Troje reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji (2003 i 2006 rok).

Tak popularny w Polsce i poza granicami zespół musi być w kontakcie ze swoimi sympatykami. Umożliwia to sieć Internet, ale duże zainteresowanie użytkowników oficjalnym serwisem www zespołu może powodować zakłócenia w działaniu serwisu, przede wszystkim zaś dostępności danych. Dodatkowym wyzwaniem jest zapewnienie bezpiecznego i mobilnego rozwiązania pocztowego, które zapewni stałą i sprawną komunikację on-line pomiędzy członkami zespołu Ich Troje oraz fanami.

 

Realizacja

Dokładna analiza planów zespołu Ich Troje związanych z obecnością w sieci Internet pozwoliła ekspertom firmy Hostersi przygotować propozycję bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań hostingowych.

Zakładając stały rozwój zasobów serwisu IchTroje.pl, a w szczególności multimediów, oraz konieczność zapewnienie bezpiecznej usługi mobilnej poczty elektronicznej, wybór padł na hosting wirtualny. To rozwiązanie wystarczające dla większości projektów internetowych, a jego zaletą jest duża skalowalność zasobów. By zapewnić niezakłóconą dostępność zespołu Ich Troje on-line, Hostersi zaproponowali także usługę opieki administracyjnej. Zespół techniczny Hostersów przez całą dobę i we wszystkie dni w roku monitoruje ruch, by w porę reagować na ewentualne nieprawidłowości i zagrożenia.

Zarządzanie serwerami i doradztwo technologiczne

 

Korzyści biznesowe

Hosting wirtualny wraz z opiekę administracyjną pozwala zespołowi Ich Troje na stały kontakt on-line ze swoimi fanami i sympatykami.

Zaproponowane przez Hostersów rozwiązanie zapewnia bezawaryjne działanie oficjalnego serwisu internetowego www.ichtroje.pl oraz bezpieczne działania kont e-mail całego zespołu.

 

Rekomendacja Klienta

Współpracę z firmą Hostersi rozpoczęliśmy w 2010 roku. Bez wątpienia była to bardzo dobra decyzja. Duża liczba materiałów zamieszczonych w serwisie, a także ruch generowany przez fanów zespołu wymagają solidnego zaplecza technicznego. Takie właśnie zapewnia nam firma Hostersi. Dodatkowo 24 godziny na dobę możemy liczyć na wsparcie profesjonalnego teamu. Hostersi to naprawdę rzetelny i solidny partner.

Karolina Zawiasa, webmaster IchTroje.pl

Pobierz

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.