Zmiany w zarządzie Hostersi

6 lipca 2021

zmiany w zarządzie Hostersi

Miło nam poinformować, że do zarządu Hostersi Sp. z o.o. dołączył Hubert Majchrzak – niezwykle pomysłowy i obdarzony dużą intuicją biznesową manager, który od ponad pięciu lat buduje struktury sprzedażowe naszej organizacji.

 

Hubert dalej będzie sprawował funkcję Head of Sales, a jego nowa rola jest owocem wieloletniej aktywności w obszarze rozwoju spółki i jej wyników finansowych.

– Po ponad pięciu latach pracy w spółce Hostersi, mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że najpoważniejszym motorem rozwoju tej organizacji jest strategia oparta na zaufaniu. Ogromnie się cieszę, że to zaufanie okazano mi po raz kolejny, powołując mnie na członka zarządu Hostersi Sp. z o.o. – komentuje Hubert Majchrzak, Członek Zarządu i Head of Sales w Hostersi.

zmiany w zarządzie Hostersi

Hubert Majchrzak - z branżą internetową i e-commerce związany od 2009 roku. W spółce Hostersi zarządza działem sprzedaży i zajmuje się rozwiązaniami chmurowymi, przede wszystkim z wykorzystaniem Amazon Web Services. Na co dzień doradza firmom, jak zoptymalizować koszty i zwiększyć wydajność systemów IT w środowiskach cloud computingowych. Prelegent i uczestnik wielu imprez branżowych, m.in. Internet Beta, Infoshare, ITwiz Cloud computing – jak dobrze przygotować migrację do chmury.

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersów wywiązał się znakomicie z powierzonych mu zadań! Firma dba o wydajność i bezpieczeństwo naszych serwisów, zawsze udziela pomocy i na bieżąco realizuje prace rozwojowe. Gorąco polecamy firmę Hostersi jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Aleksandra Krakowska
New Media & Marketing Manager
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.