Zmiany w Hostersi

22 marca 2022

zmiany w hostersi

Małe wielkie zmiany w Hostersi! W ubiegłym tygodniu, podczas firmowego spotkania, Tomasz Dwornicki zelektryzował wszystkich wiadomością, że przestaje być CTO naszej firmy.

 

Co to oznacza? Że będzie "tylko" CEO. Nowym CTO został wieloletni pracownik Hostersi, technologiczny omnibus, Remigiusz Szczepanik, który wcześniej piastował stanowisko Technical Managera.

To jednak nie koniec zmian. Kolejny awans powędrował do Przemysława Jarockiego, który został Head of Delivery, wcześniej zajmując stanowisko Project Managera. Dzięki temu, będziemy jeszcze lepiej realizować wszystkie powierzone nam projekty. Gratulujemy!

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.