Zapraszamy na webinarium: "Wsparcie dla startup'ów w Google Cloud Platform"

6 maja 2022

Wsparcie dla startup'ów w Google Cloud Platform

19 maja, godz. 11.00 zapraszamy na webinarium organizowane wspólnie z Google, podczas którego przedstawimy program wsparcia dla startupów.

Jeśli Twoja organizacja szybko się rozwija, masz gotowy produkt, usługę, aplikację i chcesz iść do przodu - to webinarium jest dla Ciebie!

Program Google for Startups Cloud został zaprojektowany, aby zapewnić startupom zasoby potrzebne do szybkiego rozpoczęcia pracy w Google Cloud. Firma Google dokłada wszelkich starań, aby pomóc zbudować zrównoważony, odnoszący sukcesy biznes i zapewnić wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Webinar już za nami, zobacz nagranie!

 

Program:

  1. Kim są "Digital Natives"? Ekosystem nie tylko dla startupów
  2. Dlaczego Google Cloud dla Digital Natives?
  3. Współpraca z zespołem Digital Natives - kim jesteśmy i jak można do nas trafić
  4. Programy wspierające młode spółki - spektrum możliwości oferowanych przez Google Cloud
  5. Jak się zgłosić do programów Google Cloud?
  6. Q&A oraz wolne wnioski

Prowadzące:

Justyna Hojnacka - w branży IT związana z międzynarodowymi organizacjami (Cisco, Microsoft, Google), początkowo w rolach związanych z analityką i procesami. Od kilku lat pracuje z wiodącymi firmami technologicznymi w Polsce nad efektywnym wykorzystaniem chmury publicznej w tworzeniu nowych produktów i usług. Aktualnie w Google Cloud Poland pracuje z segmentem tzw. Digital Natives i jest twórcą lokalnego programu dla StartUpów.

Karolina Toman - od 7 lat związana ze sprzedażą, w firmie Hostersi zajmuje się wsparciem klientów w doborze odpowiednich usług w zależności od realizowanego projektu. Prywatnie pasjonatka biegów OCR.

 

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.