Zapraszamy na webinarium: Program wsparcia dla startupów w Microsoft

24 stycznia 2022

Zapraszamy na webinarium: Program wsparcia dla startupów w Microsoft

Zapraszamy na webinarium organizowane wspólnie z Microsoft, podczas którego przedstawimy program wsparcia dla startupów i współpracy Hostersi z firmami takimi jak Twoja.

Jeśli Twoja organizacja jest młoda, szybko się rozwija, masz gotowy produkt, usługę, aplikację i chcesz iść do przodu - to webinarium jest dla Ciebie.
Czy i jak współpraca z Hostersi i Microsoft pomoże rozwinąć Twój projekt? Opowiemy o programie, który wspiera startupy, ale również o tym, jak możesz sprzedawać swoje usługi za pomocą Microsoft Marketplace.
Praktyczne wskazówki jak to zrobić i gdzie szukać wsparcia. Masz unikalny produkt? Chcesz skalować swój biznes? Dołącz na to spotkanie! Przekonaj się czy nasza propozycja jest dla Ciebie.

Webinar już za nami, zobacz nagranie!

➡Program:
☑Startup w Microsoft jak działa i gdzie?
☑Sprzedaż przez Microsoft Marketplace
☑Rola Hostersów
☑Q&A

 

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.