Zapraszamy na webinar: "Wprowadzenie do OpenSearch i projektów migracyjnych. SIEM, Observability, i Search"

22 listopada 2022

Wprowadzenie do OpenSearch  i projektów migracyjnych.  SIEM, Observability, and Search

5 grudnia, o godzinie 14.00 zaplanowaliśmy dla Was webinar poświęcony w całości usłudze Amazon OpenSearch. Jest to narzędzie umożliwiające łatwą, interaktywną analizę logów, monitorowanie aplikacji w czasie rzeczywistym, observability, SIEM, search i wiele innych.

W ramach nadchodzącego webinarium, Francisco Gonzalez - WW Partner Leader OpenSearch w AWS przedstawi możliwości jakie daje ta usługa, omówi proces i wzorce migracji (Elasticsearch, on-prem, Splunk, Datadog, Solr), opowie też o sposobach na migrację dzienników i obciążeń do Amazon OpenSearch. Zapraszamy! Webinar odbędzie się w języku angielskim!
 
 
 
Data: 5.12, godz.: 14.00
Agenda:
  •  Wprowadzenie
  •  Log Analytics, Observability, Security, and Search
  •  Amazon OpenSearch Service migrations
  •  Case studies
  •  Q&A

ZAREJESTRUJ SIĘ!

 

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.