Zapraszamy na webinar: "Wprowadzenie do OpenSearch i projektów migracyjnych. SIEM, Observability, i Search"

22 listopada 2022

Wprowadzenie do OpenSearch  i projektów migracyjnych.  SIEM, Observability, and Search

5 grudnia, o godzinie 14.00 zaplanowaliśmy dla Was webinar poświęcony w całości usłudze Amazon OpenSearch. Jest to narzędzie umożliwiające łatwą, interaktywną analizę logów, monitorowanie aplikacji w czasie rzeczywistym, observability, SIEM, search i wiele innych.

W ramach nadchodzącego webinarium, Francisco Gonzalez - WW Partner Leader OpenSearch w AWS przedstawi możliwości jakie daje ta usługa, omówi proces i wzorce migracji (Elasticsearch, on-prem, Splunk, Datadog, Solr), opowie też o sposobach na migrację dzienników i obciążeń do Amazon OpenSearch. Zapraszamy! Webinar odbędzie się w języku angielskim!
 

Webinar już za nami, zobacz nagranie:

 
 
Agenda:
  •  Wprowadzenie
  •  Log Analytics, Observability, Security, and Search
  •  Amazon OpenSearch Service migrations
  •  Case studies
  •  Q&A

 

 

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.