Zapraszamy na webinar: Przegląd usług dedykowanych bezpieczeństwu. AWS Security.

4 października 2023

AWS Security

Bezpieczeństwo to jeden z kluczowych i zarazem najczęściej chyba zaniedbywany obszar szeroko pojętego IT. Dlatego też 17 października o godzinie 10.00 zaplanowaliśmy webinar, w ramach którego postaramy się przybliżyć Wam najważniejsze, naszym zdaniem, narzędzia dostępne w ramach chmury AWS, wspierające bezpieczeństwo Waszych zasobów. Opowiemy, jak bronić się przed atakami i wyłapywać podatności. Zmierzymy się też z tezą, że bezpieczna infrastruktura to droga infrastruktura. Webinar poprowadzi dla Was Kamil Kuśka (Hostersi), a towarzyszyć mu będzie Karolina Toman (Hostersi). Zapraszamy!

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

Agenda:

  • AWS security - dostępne narzędzia
  • Obrona przed atakami oraz podatnościami
  • Least Privileges, analiza dostępów oraz uprawnień
  • Zarządzanie infrastrukturą pod względem security
  • Monitoring usług AWS - wykrywanie anomalii
  • Q&A
 
 
Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.