Zapraszamy na webinar: Przegląd usług dedykowanych bezpieczeństwu. AWS Security.

4 października 2023

AWS Security

Bezpieczeństwo to jeden z kluczowych i zarazem najczęściej chyba zaniedbywany obszar szeroko pojętego IT. Dlatego też 17 października o godzinie 10.00 zaplanowaliśmy webinar, w ramach którego postaramy się przybliżyć Wam najważniejsze, naszym zdaniem, narzędzia dostępne w ramach chmury AWS, wspierające bezpieczeństwo Waszych zasobów. Opowiemy, jak bronić się przed atakami i wyłapywać podatności. Zmierzymy się też z tezą, że bezpieczna infrastruktura to droga infrastruktura. Webinar poprowadzi dla Was Kamil Kuśka (Hostersi), a towarzyszyć mu będzie Karolina Toman (Hostersi). Zapraszamy!

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

Agenda:

  • AWS security - dostępne narzędzia
  • Obrona przed atakami oraz podatnościami
  • Least Privileges, analiza dostępów oraz uprawnień
  • Zarządzanie infrastrukturą pod względem security
  • Monitoring usług AWS - wykrywanie anomalii
  • Q&A
 
 
Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.