Zapraszamy na webinar:" Optymalizacja wydatków w startupie. Jak zboostować rozwój firmy dzięki wsparciu Hostersi i vendorów chmurowych?"

6 września 2023

Optymalizacja wydatków w startupie

21 września o godzinie 13.30 wspólnie z co.brick przygotowaliśmy dla Was webinar, w ramach którego Anna Nikiel (co.brick) i Tomasz Polke (Hostersi) omówią temat optymalizacji wydatków w startupie dzięki wsparciu największych chmurowych Vendorów (AWS, GCP, Azure i innych). Nasi prowadzący skupią się na najważniejszych, dostępnych programach wspierających rozwój startupów począwszy od zniżek dostępnych w AWS Marketplace, poprzez rabaty „spod lady”, aż po możliwość darmowego wykorzystania topowych narzędzi. Zapraszamy!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Agenda:

  • Intro
  • Programy wsparcia vendorów chmurowych dla startupów, czyli co możemy mieć za darmo lub prawie za darmo?
  • Jak płacić mniej za chmurę - tips and tricks Zniżki „spod lady” w chmurze AWS, GCP, Azure i OVHcloud
  • Jak otrzymać 10% zniżki na 50 popularnych rozwiązań software’owych, dostępnych w AWS Marketplace?
  • Model competence as a service
  • QA

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.