Zapraszamy na webinar: „Analityka Biznesowa w AWS - Amazon Quicksight”

17 października 2022

Analityka Biznesowa w AWS - Amazon Quicksight

 

Już 27 października o godzinie 10.00 startujemy z kolejnym webinarem! „Analityka Biznesowa w AWS - Amazon Quicksight” to temat który przygotował i omówi Paweł Zawadzki - Senior Solution Architect w AWS.

Paweł Krok po kroku wprowadzi Was w świat zagadnień związanych z szybką i efektywną analizą danych biznesowych. Opowie o sposobach na ich lepsze zrozumienie i poruszy kwestie związane z analityką opartą o uczenie maszynowe. Wszystko to po to, żeby jeszcze sprawniej podejmować trafione decyzje biznesowe! Wspólnie z Pawłem wystąpi Karolina Toman (Hostersi). Zapraszamy!
 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:


 
Agenda:
  • W jakim celu przedsiębiorstwa stosują narzędzia do analityki biznesowej?
  • Jak analizować i wizualizować dane biznesowe w chmurze AWS? Demo Amazon Quicksight
  • - Amazon Quicksight – interfejs, źródła danych, podstawowe funkcjonalności
  • - Tworzenie kokpitów biznesowych (dashboards) z użyciem własnych danych
  • - Publikowanie i automatyzacja dystrybucji raportów biznesowych
  • Koszty związane z użyciem Amazon Quicksight
  • Sesja Q&A
 

 

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.