Zapisz się na webinarium. 13 rzeczy o S3, których możesz nie wiedzieć, a które mogą zaskoczyć... również Twój porfel

16 stycznia 2020

Rozpocznij wędrówkę po meandrach i mniej znanych funkcjonalnościach serwisu Amazon S3. Sprawdź, jak lepiej kontrolować koszty oraz poprawić użyteczność i bezpieczeństwo Twoich danych. Weź udział w webinarium "13 rzeczy o S3, których możesz nie wiedzieć, a które mogą zaskoczyć... również Twój porfel"

 

➡️ TERMIN
Wtorek, 28 stycznia, godz. 10.00

➡️ ZAREZERWUJ MIEJSCE
http://bit.ly/13-rzeczy-o-S3

➡️ PROGRAM
- Znane i mniej znane funkcjonalności S3
- Koszty w S3
- O czym powinniśmy pamiętać i czego się wystrzegać, używając serwisu S3
- Hacks and tricks
- QA

➡️ PROWADZĄCY
Adam Smolnik - pierwszy polski AWS Community Hero, AWS Authorized Instructor Champion, współzałożyciel AWS User Group Poland i posiadacz ogromnej ilości certyfikatów AWS. Adam pracuje w Hostersi Sp. z o.o., jest architektem oraz trenerem Amazon Web Services. Wcześniej pracował jako architekt i developer w firmach takich, jak EPAM Systems, IBM, Ontrack Polska, Pitney Bowes Polska czy ComputerLand (obecnie Sygnity S.A.). Aktywny prelegent na konferencjach poświęconych cloud computingowi, instruktor z zakresu Amazon Web Services i języka programowania Java.

➡️ ZAREJESTRUJ SIĘ
http://bit.ly/13-rzeczy-o-S3

 

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.