Wygraj mecz EURO z drużyną Hostersów!

7 maja 2012

Już za miesiąc mistrzostwa Euro 2012! Głównym źródłem informacji o piłkarskiej fecie i wydarzeniom jej towarzyszącym jest Internet. Dlatego warto zadbać o niezawodny dostęp do stron www i aplikacji mobilnych. Wsparcie w grze proponuje drużyna Hostersów! Właśnie ruszyła kampania specjalnej oferty EUROhosting.

Drużyna Hostersów, która dostarcza hosting dla wymagających projektów internetowych, jest zawsze gotowa do wsparcia! EUROhosting to oferta zaprojektowana na potrzeby firm tworzących aplikacje webowe, Facebook i mobilne związane z wielką piłkarską fetą Euro 2012.

EUROhosting to rozwiązania hostingowe, które zapewnią niezawodne i bezpieczne działanie nawet najbardziej zaawansowanej technologicznie aplikacji, także w trakcie jej intensywnej kampanii reklamowych. W ramach oferty specjalnej Hostersi proponują gratis certyfikat SSL wymagany dla aplikacji Facebook oraz 10-procentowy rabat na usługi.

Projektowanie architektury serwerowej adekwatnej do wymagań aplikacji, elastyczne rozwiązania serwerowe umożliwiające szybką migrację zasobów w przypadku nagłego zwrotu akcji oraz wysoka ochrona danych ? to główne usługi oferty EUROhosting.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.