Wprowadzenie do GCP. Co nam daje Region Google Cloud w Polsce?

13 kwietnia 2021

Wprowadzenie do GCP. Co nam daje Region Google Cloud w Polsce?

Partnerstwo OCHK i Google umożliwiło otwarcie pierwszego regionu w Polsce. Polska dołącza do Google Cloud jako region dostępny dla klientów z Europy Środkowo-Wschodniej. Ten nowy region to trzy niezależne od siebie centra danych z pełną infrastrukturą obliczeniową, umożliwiającą dostęp do usług Google Cloud. Chcesz się dowiedzieć się, jak to może wpłynąć na Twój biznes? Zarejestruj się na webinarium Hostersi i Google Cloud!

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

 

➡️PROGRAM:

  1. Wprowadzenie do GCP.
  2. Usługi w GCP.
  3. Korzyści z regionu w Polsce.
  4. Case study - jak inni to zrobili.
  5. Q / A - sesja pytań i odpowiedzi.

 

➡️PROWADZĄCY:

Mirosław Polski – dołączył do Google 9 miesięcy temu na stanowisko Partner Sales Engineer. Jego zadaniem jest techniczne wsparcie partnerów oraz ich klientów w zakresie wykorzystywania rozwiązań i usług opartych o Google Cloud Platform. Jego wcześniejsze doświadczenie obejmuje technologie z zakresu infrastruktury IT ale także Apache Mesos czy Kubernetes. Hobbistycznie programuje w Go. Posiada tytuł inżyniera z zakresu Informatyki w Elektrotechnice oraz wiele branżowych certyfikatów z zakresu technologii Google (PCA), VMware, Cisco (CCIE), HPE, The Open Group (TOGAF)

 

Rafał Michalski – pracuje na stanowisku Technical Account Manager w Google Cloud gdzie pomaga klientom w jak najlepszym stopniu wykorzystać możliwości jakie daje chmura GCP. Związany z branżą IT od kilkunastu lat, specjalizuje się w zagadnieniach związanych z siecią, bezpieczeństwem i szeroko pojęta infrastrukturą w chmurze. Posiadacz 9 chmurowych certyfikatów.

 

Tomasz Polke - od 13 lat zajmuje się sprzedażą, od 8 lat związany z branżą IT. W swojej pracy zawodowej, oprócz współpracy z Hostersami, wspierał działania operatorów internetowych, agencje kreatywne, agencje SEO/SEM i software house’y. Szerokie doświadczenie pozwala mu podchodzić do problemów z różnych perspektyw i dzięki temu proponować najlepsze rozwiązania. Fascynują go nowinki technologiczne z zakresu IoT jak i SmartHome, a jego zawodowe wyzwania pokrywają się z prywatnymi zainteresowaniami.

 

➡️ ZAREJESTRUJ SIĘ:

http://bit.ly/RegionGCP

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.