Well Architected Review

9 grudnia 2020

well architected review

Chcesz mieć pewność, że zaprojektowana i wdrożona infrastruktura dla Twojej aplikacji jest bezpieczna, działa z maksymalną wydajnością oraz jest podparta doskonałością operacyjną. Zbiór dobrych praktyk w ramach Well Architected Review pozwoli na zweryfikowanie Twojej infrastruktury.

W ramach webinarium zapoznasz się z pięcioma filarami, z jakich składa się Well Architected Review i jakie korzyści płyną dla Twojego biznesu z przeprowadzenia takiego review.

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

 

PROGRAM

  1. Co to jest Well-Architected Review.
  2. Pięć filarów Well-Architected.
  3. Symbioza i kompromisy pięciu filarów.
  4. Co daje nam Well-Architected.
  5. Q&A.

 

PROWADZĄCY:

Dorota Dziwoki - w firmie Hostersi zajmuje się wsparciem klientów w tematach well architected, migracji, optymalizacji. Prywatnie bierze udział w runmageddon i uprawia turystykę górską.

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.