Webinarium: Nowości w chmurze Microsoft

5 czerwca 2020

Webinarium: Nowości w chmurze Microsoft

Poznaj nowości w chmurze Microsoft, które zostały przedstawione na konferencji Microsoft Build. Dowiedz się, jakie funkcjonalności i usługi pojawiły się ostatnio w chmurze Microsoft, co warto o nich wiedzieć i w jaki sposób możesz je wykorzystać. Zarezerwuj miejsce już teraz!

TERMIN

Czwartek, 18 czerwca, godz. 10:00


PROGRAM

  1. AI ( supercomputer, Responsible Tools)
  2. Data Azure Synapse Link
  3. Infra - Azure Arc, Azure Stack
  4. Developers - CodeSpaces
  5. Teams
  6. QA – sesja pytań i odpowiedzi

 

PROWADZĄCY:

Waldemar Skrzypiec – CEE Cloud Solution Architect. W firmie Microsoft odpowiada za wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu partnerskiego w zakresie technologii Azure. Zafascynowany nowinkami technologicznymi i informatycznymi nieustannie zgłębia swoją wiedzę. Poza pracą interesuje się Hard Enduro, muzyką elektroniczną i komputerami kwantowymi.

Barbara Halska – na co dzień pracuje w Hostersi Sp. z o.o, gdzie odpowiada za działania presales i ewangelizację rynku w obszarze cloud computing. Od 2016 Microsoft Innovative Educator Expert, od 2017 Microsoft Innovative Educator Fellow. Współautorka podręcznika do kwalifikacji E13 i EE08 na kierunku technik informatyk oraz e-podręcznika „Wstęp do programowania” w projekcie Apki.org. Popularyzatorka większego udziału kobiet w IT i wykorzystywania nowych technologii w edukacji.

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.