Webinarium: Jak rozwiązać problem sklepu internetowego cechującego się sezonowością

14 stycznia 2020

webinarium z OVH

Na rozgrzewkę w nowym roku przygotowaliśmy webinar „Jak rozwiązać problemy sklepu internetowego cechującego się sezonowością” 🛍📈. Podczas webinarium skupimy się na rozwiązaniach skalowania manualnego jako odpowiedzi na wyzwania firm, które potrzebują takiego rozwiązania, ale jeszcze nie są na to gotowe technologicznie. Podzielimy się naszym doświadczeniem w temacie przygotowania infrastruktury na skoki sprzedaży, pokażemy sprawdzone rozwiązania. Zdradzimy, jak obniżyć koszty, a przy okazji utrzymać wysokie HA.

➡️ TERMIN
Wtorek, 21 stycznia, godz. 11.00
➡️ ZAREZERWUJ MIEJSCE
https://ovh.to/b2pj1jX
➡️ PROGRAM
- Czy każda infrastruktura jest w stanie poradzić sobie z obciążeniem?
- I czy to zawsze jest problem infrastrukturalny? - Jak osiągnąć wysoką wydajność?
- Jak oszacować sezonowość?
- Jak zaplanować i jak moderować ruch?
- Jak obniżyć koszty w martwym sezonie?
- Manualne czy automatyczne skalowanie zasobów?
- A może hybryda?
➡️ PROWADZĄCY
Tomasz Polke, HOSTERSI: Od 13 lat zajmuje się sprzedażą, od 8 lat związany z branżą IT. W swojej pracy zawodowej, oprócz współpracy z Hostersami, wspierał działania operatorów internetowych, agencje kreatywne, agencje SEO/SEM i software house’y. Szerokie doświadczenie pozwala mu podchodzić do problemów z różnych perspektyw i dzięki temu proponować najlepsze rozwiązania. Fascynują go nowinki technologiczne z zakresu IoT jak i SmartHome, a jego zawodowe wyzwania pokrywają się z prywatnymi zainteresowaniami.

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.