Webinar: Infrastructure as Code w AWS

28 kwietnia 2021

Infrastructure_as_Code

Już 11.05 o godzinie 10.00, Kamil Wieczorek, Partner Solutions Architect CEE w AWS i Samuel Suder, Cloud Advisor w Hostersi, opowiedzą Wam, jakie możliwości niesie ze sobą, zaprojektowana od podstaw w AWS, infrastruktura stworzona zgodnie z podejściem Infrastructure as Code (IaC). Opowiedzą o automatyzacji udostępniania zasobów przy użyciu prostych plików konfiguracyjnych, przybliżą działanie Terraform, AWS CloudFormation, AWS Cloud Development Kit i omówią wpływ IaC na biznes.

 

Webinar już za nami! Zobacz nagranie:

Program:

  • Czym jest IaC?
  • Dlaczego warto mieć wszystko w kodzie?
  • O Terraform, AWS CloudFormation i Cloud Development Kit słów kilka
  • Best Practices
  • Omówienie przykładów
Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.