Technologie IBM na wyciągnięcie ręki

28 sierpnia 2010

We współpracy z Ogilvy Interactive dostarczamy platformę hostingową światowemu liderowi w kreacji, rozwoju i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych IBM.

Wchodząc na www.dawkaadrenaliny.pl, IBM wraz z Autoryzowanymi Dystrybutorami IBM przygotowali dla Ciebie wspaniałe nagrody. Weź udział w konkursie i wygraj niezapomniany skok ze spadochronem, pobyt w SPA i wiele innych niezapomnianych wrażeń.

Odwiedzając www.gotowidowzrostu.pl, znajdź klucz do sukcesu swojej firmy!

Dołącz do ponad 300 000 przedsiębiorstw, których fundamenty rozwoju oparte są o zaawansowane rozwiązania IBM i SAP Business All-in-One. Gotowi do wzrostu? START!

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.