SysOps/DevOps Katowice MeetUp #8

4 grudnia 2019

Podczas SysOps/DevOps Katowice MeetUp #8 prezentację pt. "Skalowanie w Kubernetesie - zasady, pułapki i triki" miał nasz DevOps Engineer dr inż. Maciej Rostański. Podczas swojej prelekcji omawiał jedną z najważniejszych funkcjonalności Kubernetesa - automatyczny skalowanie podów i węzłów. Uczestnicy meetupu mieli okazję przekonać się jak prosta, jest konfiguracja skalowania, a także o tym, jak łatwo skonfigurować ją źle. Prezentacja była wprowadzeniem dla tych, którzy chcą dopiero ogarnąć zagadnienie, jak również było "mięcho" dla tych, którzy kubectl apply mają w aliasach.

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.